Angry Birds Seasons

Angry Birds Seasons Free 1.196894

W każde święta nowa porcja Angry Birds w telefonie Nokia

Zalety

  • Wciągająca rozgrywka
  • Nowe poziomy co święta

Wady

  • Nic rewolucyjnego
  • Mała ilość obłsugiwanych komórek Nokia

Bardzo dobry
8

Angry Birds Seasons Free to specjalna darmowa wersja gry z kultowej już serii Angry Birds na telefony Nokia. Na każde kolejne święta dostaniemy nowe poziomy gry do zabawy. Kto uważa to za wspaniałą wiadomość, ręka do góry!

Angry Birds Seasons Free przenoszą przygody wściekłych ptaków w klimat świąteczny. Angry Birds toczą swą wojenną kampanię w Halloween, Boże Narodzenie, Walentynki i Dzień Św. Patryka. W przyszłości autorzy gry dodadzą kolejne poziomy z okazji kolejnych świąt.

Angry Birds Seasons Free wyłączywszy świąteczne dekoracje to wciąż ta sama niesamowicie wciągająca gra, w której naszym celem jest zniszczenie podstępnych świń przy użyciu wystrzeliwanych z procy ptaków. Jeśli ten absurdalny pomysł nadal Was bawi i macie telefon Nokia z systemem Symbian^3, nic nie stoi na przeszkodzie aby pobrać grę. W końcu Angry Birds Seasons Free jest zupełnie za darmo.

W Angry Birds możesz zagrać nawet jeśli nie masz odpowiedniej komórki. Gra doczekała się również wersji Angry Birds na PC, Angry Birds na Mac a nawet Angry Birds Online.

Angry Birds Seasons

Download

Angry Birds Seasons Free 1.196894

Opinie użytkowników o Angry Birds Seasons